Novinky

27.06.2018 Volná místa na 4. a 5. přídomečkovém táboře

Uvolnilo se nám jedno volné místo na 4. přídomečkovém táboru v termínu od 13.8. - 17.8. 2018 V případě zájmu nás kontaktujte na mail boris.martinek@ddmmatysek.cz. Dále se nám uvolnilo jedno místo na 5. přídomečkovém táboru od 27.8. - 31.8.2018. V případě zájmu nás kontaktujte na mail lenka.adamcova@ddmmatysek.cz

24.05.2018 PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prohlášení DDM Matýsek o ochraně osobních údajů najdete v záložce Úřední deska pod kapitolou Vnitřní řád a jiné dokumenty

Florbalový turnaj v Kunovicích

11.06.2017

Dnes se naši florbalisti vydali na turnaj do Kunovic. Všichni tak prožili den plný sportování a určitě si skvěle zahráli. Zúčastnili jsme se se 3 týmy. 2 z přípravky a 1 z řad mladších žáků a florbalu mix, tedy 6. a 7. třída. Kteří odvážně nastoupili za starší kategorii.

Po příchodu do haly naši šesťáci a sedmáci dostali menší strach, když viděli své protihráče. I když naši byli o několik let mladší a o dost menší (jak je patrno i z fotek), tak přesto vybojovali výhru 1:0 už v prvním zápase s týmem Ostrožské Lhoty. Poté následovala těsná prohra o 1 branku s domácím týmem Kunovic. V druhém kole remíza s týmem Lhoty. Nakonec naši překvapivě postoupili do finále o první místo, kde po velmi dramatickém souboji s o několik let staršími protivníky - vyhráli a umístili se na krásném a určitě zaslouženém PRVNÍM MÍSTĚ. Toto je důkaz toho, že se nic nemá vzdávat předem a i zdánlivě nemožné se může stát skutečností, když do toho vložíte všechno, což naši určitě udělali.

Naši nejmladší z přípravky vytvořili 2 relativně vyrovnané týmy. Nejmladší Napajedla A v základní skupině vyhráli všechny zápasy. Poté ve finálovém zápase o první místo uhráli remízu a rozhodovaly velmi napínavé a poměrně dlouho nerozhodnuté samostatné nájezdy, které nám ovšem těsně unikly, takže tým skončil nakonec na 2. místě. Nejmladší Napajedla B si vedli poměrně dobře. Sice začali prohrou s domácím týmem, ale nakonec ukořistili také 2 výhry. Nakonec ve finále rozhodly samostatné nájezdy bohužel v náš neprospěch a tým skončil na čtvrtém místě.

Všichni hráli tentokrát velmi dobře a určitě si zaslouží velký dík za takový krásný závěr sezony. Děkujeme rodičům za odvoz na turnaj a podporu svých dětí. Velmi si toho vážíme.
 

Lukáš Cívela
trenér florbalu v DDM MatýsekFotky z turnaje včetně tabulek s výsledky zde:

http://www.ddmmatysek.cz/fotogalerie/42-florbalovy-turnaj-v-kunovicich