Novinky

27.06.2018 Volná místa na 4. a 5. přídomečkovém táboře

Uvolnilo se nám jedno volné místo na 4. přídomečkovém táboru v termínu od 13.8. - 17.8. 2018 V případě zájmu nás kontaktujte na mail boris.martinek@ddmmatysek.cz. Dále se nám uvolnilo jedno místo na 5. přídomečkovém táboru od 27.8. - 31.8.2018. V případě zájmu nás kontaktujte na mail lenka.adamcova@ddmmatysek.cz

29.05.2018 Kroužky v DDM Matýsek končí v týdnu od 4.6. do 10.6. 2018

Kroužky v DDM Matýsek končí v týdnu od 4.6. do 10.6. 2018. Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na Vás opět v novém školním roce 2018/2019.

24.05.2018 PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prohlášení DDM Matýsek o ochraně osobních údajů najdete v záložce Úřední deska pod kapitolou Vnitřní řád a jiné dokumenty

3. Přídomečkový tábor

28.07.2017  Vedoucí na táboře: Lukáš Cívela a Michaela Kýblová

Odkaz na fotogalerii z celého tábora na konci článku.
Pondělí:
První den se sešlo celkem 34 dětí plni očekávání pestrého programu. Po krátkém úvodu, vysvětlení společných pravidel a programu se všichni vydali na hřiště zahrát si nejrůznější hry. Nechyběly ani hry s obřím míčem Kinball, které sklidily neméně obří úspěch. Kdo měl zájem, mohl si vytvořit obraz z zažehlovacích korálků, a že zájem vyl opravdu velký. Pak následoval oběd na hotelu Malina a po menších hrách odchod domů.
 
Úterý:
Tento den se celý tábor vydal do Otrokovic do lanového centra Lanáček. Zde děti po celý den mohly využívat mnoho atrakcí a prolézaček. Přítomní členové Matýsek TV (včetně vedoucího) zde potkali několik fanoušků, takže rozdali podpisy a společné fotky. 
 
Středa:
Hned ráno jsme se vydali směrem Zlín do GA Cinema na film Šmoulové. Po návratu nás opět čekal výborný oběd na Malině. Děti se po návratu naučily také táborový tanec na tábor Olympia s názvem Party Rock. 
 
Čtvrtek:
Dnešní výlet byl již dlouho netrpělivě očekáván. Vzhledem k počasí se náš tábor nevydal do ZOO Lešná, ale do zábavného centra Galaxie Zlín. Děti s tím ovšem problém moc neměly. V tomto centru děti strávily téměř celý den. A nikdo se tu ani chvíli nenudil, protože atrakcí je zde opravdu hodně.
Na večer po návratu nás čekal program plný různých her, diskotéka a poté táborák na Kalvárce u lesa. Počasí se dnes již umoudřilo, a tak nám nic nebránilo zapálit oheň a opéci si špekáčky. Následovala menší stezka odvahy a poté návrat na DDM, kde se děti připravily na spaní a při oblíbeném filmu postupně usínaly.
 
Pátek:
Po budíčku a snídani na DDM si všichni museli uklidit své věci, protože nás čekala nezvyklá návštěva. Dopoledne totiž přijela Policie ČR. Dva policisté a tisková mluvčí. Tito měli pro děti velmi zajímavý program ohledně jejich bezpečnosti, řekli dětem zajímavé historky ze služební praxe. Děti si také mohly vyzkoušet třeba pouta, neprůstřelnou vestu, dýchat do alkohol testeru či následně sednout do policejního auta, vyzkoušet vysílačku, maják, houkačku a mnoho dalšího. Což byl pro děti naprosto nevšední zážitek, jelikož takovou hračku jako skutečné policejní auto nebudou mít hned tak k dispozici. Po odjezdu policistů jsme se vydali opět na Kalvárku a zahráli si dětmi velmi očekávanou bojovku. Poté už jen oběd na Malině, soutěž o odměny ohledně bezpečnosti a pravidel silničního provozu, vyhodnocení a závěr tábora na DDM.
 
 
Tento příměstský tábor je důkazem, že ani nepříznivé počasí nemůže zabránit uskutečnit tábor, ze kterého budou jeho účastníci nadšeni a budou na něj dlouho vzpomínat. 


PRO FOTOGALERII CELÉHO TÁBORA KLIKNĚTE SEM.