Novinky

27.11.2018 3.12. 2018 Se nekonají kroužky Dílnička I a Sportík MINI

V pondělí 3.12. 2018 se nekonají kroužky Dílnička I a Sportík MINI, z důvodu pořádání dílniček a rozsvěcování vánočního stromu v MŠ Napajedla. Děkujeme za pochopení DDM Matýsek Napajedla

27.11.2018 PŘEDVÁNOČNÍ PROVOZ V DDM MATÝSEK

Činnost kroužků v DDM Matýsek bude v tomto kalendářním roce UKONČENA V TÝDNU OD 10. - 16. 12 2018. V kroužcích se sejdeme zase v lednu a to OD ČTVRTKA 3. 1. 2019. Přejeme pohodové předvánoční období!

15.11.2018 Když Vánoce klepou na dveře

Nabízíme možnost prezentace Vašich výrobků na tradičních Vánočních řemeslech, která proběhnou od 3. 12. do 7. 12. 2018 v prostorách DDM Matýsek. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na mail boris.martinek@ddmmatysek.cz, nebo se přijďte domluvit osobně do DDM Matýsek. Těšíme se na spolupráci...

24.05.2018 PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prohlášení DDM Matýsek o ochraně osobních údajů najdete v záložce Úřední deska pod kapitolou Vnitřní řád a jiné dokumenty

Matýsek TV / Team Z na festivalu Utubering!

05.05.2018 V sobotu 5. 5. 2018 se zástupci naší Dětské televize Matýsek Napajedla zúčastnili festivalu Utubering, na který přišlo několik desítek tisíc návštěvníků. 

Jsme velice rádi, že mezi návštěvníky se našli naši fanoušci z různých koutů ČR a my se jim mohli podepsat a oni s námi vyfotit. To se stále více stává všude kam přijedeme. 

Na festivalu byl velmi zajímavý program v mnoha směrech. Sportovní či herní stánky, program na několika podiích, koncerty kapel a samozřejmě ti nejznámnější youtubeři. 

Děkujeme organizátorům festivalu za poskytnutí zdarma volných VIP vstupů. 

Vedoucí Matýsek TV: Lukáš Cívela

Od 1. 6. 2018 dojde ke změně názvu kanálu na TEAM Z kvůli lepší orientaci fanoušků, zjednodušení, aby bylo jasné, že se jedná o skupinu a ne o jednotlivce, a aby byl název přitažlivý i pro starší publikum. Naše videa už dle analytics vyhledávají čím dál častěji i v zahraničí, jelikož do některých videí přidáváme anglické titulky, a proto je třeba myslet i na tuto skutečnost. Vše je to také proto, že chceme změnou a kampaní kolem ní vyvolat ještě větší zájem o nás. Naše činnost se tím nijak nemění, naopak je to další impuls to dotáhnout ještě dál. 

A proč TEAM Z ???

Protože příslušníky generace Z jsou jak tvůrci, tak také většina sledujících (2000 - 2015) a má to i jiné významy, které se postupně dozvíte. Budeme mít svého maskota a logo s jednoduchým a výstižným symbolem. 
Samozřejmě tato změna nemá žádný vliv na naši vazbu na DDM Matýsek a jedná se čistě o praktickou záležitost. DDM Matýsek budeme i nadále reprezentovat i pod novým názvem!
Video z této akce zde: