Novinky

24.05.2018 PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prohlášení DDM Matýsek o ochraně osobních údajů najdete v záložce Úřední deska pod kapitolou Vnitřní řád a jiné dokumenty

Úspěchy

Členové zájmových útvarů DDM Matýsek Napajedla se zúčastnili různých soutěží vyhlášených  jinými DDM nebo organizacemi pracujícími s dětmi a mládeží, většinou na úrovni Zlínského kraje, kde nás úspěšně reprezentovali.

Činnost ZÚ Florbal pro mladší i starší žáky úspěšně pokračuje, hráči se zúčastnili několika velkých turnajů, ze kterých přivezli výborná ocenění.

Velmi pěkně nás reprezentují orientální tanečnice a to nejen na soutěžích, ale i na přehlídkách a vystoupeních, důkazem je účast a 2. místo v republikovém finále soutěže Děti fitness v Praze.

Dalšího ročníku pěvecké soutěže s názvem Talent-show, která se již zapsala do povědomí veřejnosti, se zúčastnilo velké množství účastníků, nejlepší zpěváci z jednotlivých kategorií se předvedli na závěrečném galavečeru, z nichž byli vybráni vítězové. Na tuto soutěž navazuje jeho II. část  - Talent-show rodinných týmů, která se odehrává již tradičně v červnu na Přístavu E. Spiro za podpory velkého množství fanoušků.

Několikaleté úspěchy kroužku Aerobik TEAM přerušil odchod některých jeho členek na školy v dalekých městech. Z tohoto důvodu a také proto, aby zavál tzv. "nový vítr" v činnosti kroužku aerobiku se vedoucí Magda rozhodla pro transformaci na kroužek moderních tanečních stylů - s názvem MAGNATIK. Pod tímto jménem se v pozměněné podobě objevily jeho členky opět na soutěži Děti fitness v Otrokovicích. I přesto, že změna stylu byla zcela radikální, výsledek byl výborný a MAGNATIK TOP byl odměněn účastí v celorepublikovém finále v Praze!

Jako třešinku na dortu uvádíme kroužek Švihadla, který má i nadále obrovské úspěchy. Diváky uchvátila řada vystoupení, která vždy sklízela velký aplaus. Švihadla vystupovala již poněkolikáté na soutěži Děti fitness v Otrokovicích, odkud byla pokaždé odeslána na velké finále. V Praze zkušené starší dívky a letos nově i jejich mladší kolegyně vydaly své maximum a odměnou za to byla zlatá a stříbrná medaile, na které jsou právem hrdé. 

Chválíme všechny, kteří svou poctivou prací dělají čest a dobré jméno svému kroužku a tím celému Domu dětí a mládeže Matýsek! Děkujeme vám :-)